LOLLI

to nowość na polskim rynku. 
Prezentujemy produkt, który będzie HITEM 2018 roku!!!!


Produkt składa się z: misy ze stali nierdzewnej, z podzielonej tacy z pleksi, pokrywy, pięciu nawijaków, kompletu patyków oraz startowej ilości pięciu kolorowych past cukrowych każdy po 1 kg w płynie do nawijania.

Taca ma wymiar 42 cm i pomieści naraz 6 kg pasty cukrowej (5 smaków).

Podzielna taca wykonana jest z pleksi. Mieści się na niej pięć różnych kolorów i smaków pasty cukrowej
Pokrywa jest średnicy tacy i wysokości 20 cm, całość zakończona wygodnym uchwytem.
Naijaki posiadają otwory umożliwiając ich zawieszenie opodal urządzania LOLLI.

Cały zestaw może być myty gorącą wodą z użyciem środków myjących. LOLLI pozbawione jest zasilania, dostarczania energii z zewnątrz itd. Wytwarzanie LOLLI może odbywać się w każdym miejscu i warunkach pogodowych powodując, że Państwa biznes jest mobilny i stanowi urozmaicenie oferty stoisk posiadających watę cukrową, popcorn, lody itp. LOLLI może również być samodzielnym stoiskiem handlowym. LOLLI nie wymaga dokonywania zakupu dodatkowo butli z gazem, akumulatorów, zapewniania zasilania, podgrzewania, a więc nie generuje to u Państwa dodatkowych kosztów, a prowadzenie biznesu jest miłe i przyjemne.
Zestaw LOLLI jest tak lekki, że nikt nie ma problemu z przemieszczeniem się, przestawieniem.
LOLLI jest wygodniejsze od wyżej wspomnianych biznesów, gdyż wyobrażą sobie Państwo, że zapomnieli np. wymienić butlę gazową to już nie przygotują waty cukrowej, zapomnieli oleju i nie zrobią popcornu itd. itp. Zestaw LOLLI natomiast ma już wszystko w sobie, już nigdy nie zdarzy się Państwu, że o czymś zapomną!!!

Wykonanie lizaka LOLLI jest dziecinie proste. Wystarczy użyć nawijaka wyciągnąć nitkę pasty cukrowej i trzymanym w drugiej dłoni patykiem dokonać nawijania i tę czynność powtórzyć dla każdego koloru tworząc w ten sposób kolorowy lizak LOLLI. Możecie wykonywać zakręcone lizaki jedno-, dwu-, trzy-, cztero-, a nawet pięciokolorowe!!! Wszystko zależy od Was!

Nasza firma oferuje możliwość przeszkolenia z nawijania LOLLI na miejscu.
Wydajność z jednego kilograma cukru ok. 30-40 sztuk LOLLI.
Waga całego zestawu to ok. 7.5 kg.

Szanowni Państwo dokonując zakupu zestawu LOLLI będą Państwo jednymi z nielicznych przedsiębiorców, którzy posiadają LOLLI. NIKT z konkurencji nie posiada niczego podobnego. Lizak LOLLI to produkt, którego cenę będą mogli Państwo sami swobodnie określić. My nie narzucamy jej wysokości.

Jesteśmy producentem LOLLI. NIKT na terenie Polski nie sprzedaje LOLLI poza nami.
LOLLI jest naszą marką i może być wykorzystywana tylko przez nas. Nasi klienci mogą pod jej szyldem serwować jedyne i nie powtarzalne ręcznie robione lizaki LOLLI.
Produkt objęty jest przez nas 12 miesięczną gwarancją.
Cena znajduję się pod zdjęciami.


Cena zestawu to 1950 złotych brutto (cena promocyjna przedsezonowa, ilość sztuk w tej cenie jest ograniczona)

JAK ZROBIĆ LOLLI? 
krótki filmik przygotowany przez nas prezentujący, jak wykonać lizak LOLLI


Formularz zamówienia (prosimy podać nr telefonu do kontaktu)

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *